top of page

Poznaj naszą firmę

Firma rozpoczęła działalność w 1993r. Specjalizujemy się w produkcji balustrad ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej oraz systemowych balustrad aluminiowych. Wykonujemy również schody kręcone oraz samonośne modułowe. W naszej ofercie możecie państwo znaleźć również daszki wykonane ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego. Doświadczenie zdobyte przez lata pracy pozwala nam projektować i tworzyć eleganckie i oryginalne wyroby. Każde zamówienie traktowane jest przez naszą firmę indywidualnie..

Jak działamy

Od Twojego pomysłu do naszej realizacji.  Sprawdź jak przebiega proces realizacji zamówień na balustrady i schody ze stali nierdzewnej w naszej firmie.

Wstępna faza projektowa

Skontaktuj się z nami i przedstaw swój pomysł.

Projekt i szacowanie
kosztów

Wykfalifikowany przedstawiciel dokona niezbędnych pomiarów w miejscu inwestycji.

Dokładna wycena

Po wykonaniu pomiarów otrzymasz od nas kosztorys.

evinox spawanie.png

Montaż

Po akceptacji umowy i ustaleniu terminu nasza ekipa dokona montażu.

nowoczesne schody

Gwarancja jakości

Witamy w naszej firmie specjalizującej się w produkcji balustrad ze stali nierdzewnej! Jako producent, kładziemy nacisk na najwyższą jakość naszych produktów oraz zadowolenie klientów. Dlatego oferujemy gwarancję jakości na wszystkie nasze balustrady. Nasza firma cieszy się uznaniem w branży dzięki naszemu podejściu do produkcji balustrad ze stali nierdzewnej. Stawiamy na jakość i nieustanne doskonalenie naszych produktów. Jesteśmy przekonani, że nasze balustrady spełnią Państwa oczekiwania i staną się trwałym elementem Państwa wnętrz lub elewacji budynku. 

Stwórz z nami dom marzeń.
Omówmy Twój projekt już dziś.

bottom of page